Filmy z kursów mistrzowskich Akademii IT "STUDENTO" na temat programowania dla migrantów w Polsce

W styczniu odbyły się dwa warsztaty zorganizowane przez IT Academy STUDENTO  w ramach projektu #dlaUkrainy.

Kursy programowania online na platformie IT Academy STUDENTO IT Academy są idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Kursy programowania online, a nawet specjalistyczne kursy programowania w języku Python – platforma oferuje szeroki wybór. Zespół akademii koncentruje się na dostarczaniu kursów IT dla nastolatków, młodych dorosłych i dorosłych, aby przygotować ich do przyszłej kariery w świecie technologii. Akademia IT Studento oferuje szeroką gamę kursów, od podstawowych do zaawansowanych, w tym Java, Web Development, UX/UI Design, C#, Roblox Studio i wiele innych.


Specjalizacje: Szkolenia z Python, JavaScript, C#, C++, TypeScript, Java, a także UI/UX design i Webflow. Od 1.11.2023 ukończyliśmy ponad 250 studentów.
Misja Studento IT Academy: Zapewnienie młodzieży i dorosłym praktycznej wiedzy od doświadczonych profesjonalistów. Nauczyciele akademii są programistami średniego i wyższego szczebla w wiodących firmach na Ukrainie i na świecie.


Masterclass Python prowadzony przez Akademię IT Studento


Mentor kursu mistrzowskiego Python: Oleksandr Nikoliak. Oleksandr jest Middle Full-Stack Engineerem w Crunch z dużym doświadczeniem w pracy z klientami ze Stanów Zjednoczonych. Oleksandr i jego zespół specjalizują się w tworzeniu aplikacji, które poprawiają doświadczenia pracowników służby zdrowia i pacjentów przy użyciu technologii takich jak Python, Fast API i Svelte. Od dwóch lat uczy programowania nastolatków w wieku od 11 do 18 lat. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy pomaga uczniom nie tylko nauczyć się kodować, ale także dostosować się do szybko zmieniającego się świata IT.

Masterclass „Subtelności projektowania UX/UI od Studento IT Academy”

Mentor masterclass na temat UX\UI Design: Evgenia Kultygina. Evgeniya Kultygina jest profesjonalistką w dziedzinie projektowania stron internetowych i UX/UI, która zajmuje stanowisko Middle Web Designera w SaleRow Software. Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom zawodowym Evgeniya jest kluczowym mentorem w Studento IT Academy, gdzie uczy uczniów w wieku od 12 lat i dorosłych podstaw projektowania stron internetowych i UX/UI. Specjalizując się w Figmie, jednej z wiodących platform w branży projektowej, Yevheniia przekazuje swoją wiedzę i umiejętności uczniom, pomagając im uwolnić ich kreatywny potencjał.
Nagrania można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Strona internetowa:

Akademia IT „STUDENTO” https://www.studento.com.ua/

na Instagramie https://www.instagram.com/studento.it.academy/

na Facebooku https://www.facebook.com/studento.it.academy.

W przypadku pytań i konsultacji prosimy o kontakt: +380938329600, +48 796 639 748.

Dziękujemy zespołowi za współpracę i wsparcie ukraińskich migrantów w Polsce!

 

 
Translate »