UA business Global - edukacja wspierająca ukraiński biznes

UA business Global to projekt edukacyjny wspierający ukraiński biznes na świecie w czasie wojny.

Społeczność ukraińskich przedsiębiorców wchodzących na rynek międzynarodowy.
Działalność UA Global rozpoczęła się jako projekt wolontariatu prawie sześć miesięcy temu. Cały ten czas działa dzięki entuzjazmowi zespołu, chęci wsparcia ukraińskiego biznesu i wierze w Siły Zbrojne.
Dotychczasowe osiągnięcia są imponujące:

  • 3500 przedsiębiorców zgromadzonych w społeczności.
  • Ponad 45 wyspecjalizowanych ekspertów.
  • Odbyło się ponad 60 wykładów, mastermindów i konsultacji.
  • 15+ partnerstw z organizacjami i firmami.
  • 20+ publikacji w środkach masowego przekazu.

Projekt pomaga ukraińskiemu biznesowi w globalnym rozwoju. Odbywają się tu internetowe spotkania z ekspertami, powstały kluby tematyczne, gdzie w małych grupach regularnie omawiane są business case. Funkcjonują kluby „E-commerce” i „Sales & Marketing”. „Klub UA TECH” jest w fazie startu. Przedsiębiorcy uczestniczą w masterminds, konsultują się z mentorami, komunikują się i wymieniają doświadczeniami. Odbywają się różnorodne szkolenia o tematyce biznesowej:
Jak działają kanały marketingowe
Tworzenie marki
Jak tworzyć przydatne połączenia? Gdzie szukać osób o podobnych poglądach? Co i jak mówić o sobie, żeby zainteresować innych ludzi?
Model biznesowy

Projekt zjednoczył już ponad 3500 przedsiębiorców, którzy chcą zglobalizować własny biznes. Wszystkie funkcje są bezpłatne dla uczestników.

UA business Global wciąż pozostaje organizacją non-profit – wszystkie funkcje są bezpłatne dla członków społeczności. Jednak plany i cele rozwoju międzynarodowej przestrzeni biznesowej są bardzo ambitne.  https://www.facebook.com/ua.business.global

Translate »