Udział w projekcie Fundacji Impact «REBUILDING UKRAINIAN BUSINESS -ENTREPRENEURIAL WOMEN»

  • W 2023 roku Fundacja Na Zakręcie była aktywnie zaangażowana w projekcie Fundacji Impact «REBUILDING UKRAINIAN BUSINESS -ENTREPRENEURIAL WOMEN»у Fundacja Impact we współpracy z Mastercard Center for Inclusive Growth uruchomiła program pomocy dla kobiet z Ukrainy, które chcą otworzyć w Polsce swój własny biznes. #RebuildingUkrainianBusiness to program realizowany przez Fundacje Impact. Jego celem jest pomoc ukraińskim kobietom w powrocie do działalności zawodowej w nowym kraju i nowej rzeczywistości. Został przygotowany tak, by kobiety z Ukrainy mogły założyć własną działalność gospodarczą lub wznowić swoją karierę przerwaną przez wojnę.

Organizowanie webinariów i szkoleń w ramach projektu #RebuildingUkrainianBusiness

  • оrganizacja webinaru «Podstawy prawa umów». Webinar poprowadzi Yuliya Shevtsova, prawniczka z Ukrainy, która przez 10 lat pracowała jako radca prawny w dziedzinie biznesu.
  • оrganizacja webinaru «Networking dla biznesu. Jak poszerzyć sieć kontaktów i uruchomić word of mouth w nowym kraju». Webinarium poprowadzi Kateryna Doroshevska, założycielka agencji personal brandingowej BECOME. Strateg marki, ponad 15 lat w komunikacji i PR, ponad 200 klientów w różnych niszach. Inicjatorka powstania społeczności biznesowej non-profit UA business Global. Ekspert w dziedzinie strategicznego PR i komunikacji biznesowej w Diia.Business.
  •  оrganizacja webinaru «Najskuteczniejsze strategie coachingu biznesowego dla ukraińskich kobiet-przedsiębiorców». Webinarium poprowadzi Lidia Radichi-Shpakovska – założycielka firmy, autorka i trenerka programów coachingowych i szkoleniowych Master Coach – ICF MCC, mentor, superwizor, trener biznesu, psycholog, mgr NLP, terapeuta biosugestywny. Zdobywca nagrody ICF Chapter Ukraine „Ambasador Coachingu na Ukrainie – 2019”.
  • organizacja szkolenia «Zarządzanie stresem w życiu prywatnym i biznesie», szkolenie prowadzone przez Maryna Ryabinina (psycholog, koordynator projektów dla migrantów, ambasador idei społecznych. Praktykuję metody terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), w tym CBT trzeciej fali: terapię akceptacji i odpowiedzialności (ACT) oraz terapię skoncentrowaną na współczuciu (CFT). CTSD (Complex Trauma Institute, Wielka Brytania). Integruję różne metody w zależności od potrzeb klientów.
  •  organizacja szkolenia «PR i komunikacja dla biznesu» Webinarium poprowadzi Kateryna Doroshevska, założycielka agencji personal brandingowej BECOME. Strateg marki, ponad 15 lat w komunikacji i PR, ponad 200 klientów w różnych niszach. Inicjatorka powstania społeczności biznesowej non-profit UA business Global. Ekspert w dziedzinie strategicznego PR i komunikacji biznesowej w Diia.Business.
  • organizacja szkolenia «Planowanie biznesowe – salon kosmetyczny».  Webinar jest prowadzony przez Radmiła Kałasznik, trener biznesu ws. salonów urody. Prowadzę szkolenia dla właścicieli i dyrektorów. Radmiła Kalasznik – ekspert praktykujący w przemyśle kosmetycznym, trener biznesu z 15-letnim doświadczeniem. Jedna z 20 najlepszych dyrektorów salonów kosmetycznych na Ukrainie. W trakcie szkolenia dzielę się swoim własnym doświadczeniem w skutecznym zarządzaniu firmą salonową. Działania i standardy, algorytmy i obliczenia – wszystko zostało opracowane i potwierdzone w praktyce.

Jesteśmy wdzięczni Impact za możliwość udziału w projekcie wzmacniającym biznes kobiet w Polsce!

Nagrania webinarów można znaleźć tutaj: https://ukrainianbusiness.impactcee.com/

 

 
Translate »