Networking dla ukraińskich psychologów i psychoterapeutów w Trójmieście

Zapraszamy ukraińskich psychologów pracujących w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) na spotkanie z amerykańskim psychologiem i konsultantem behawioralnym Michaelem Shelbym. Michael Shelby ma ukraińskie korzenie, więc chce wspierać Ukraińców, którzy ucierpieli w wyniku wojny i są przymusowymi migrantami. Michael Shelby przyjedzie do Trójmiastа  z inicjatywą wolontariatu, aby pomóc ukraińskim psychologom we wrześniu 2023 r. (10.09.2023-16.09.2023), aby wesprzeć ukraińskich migrantów  w Trójmieście.  Spotkania z psychologiem odbędą się w Gdyni.


Michael Shelby posiada tytuł magistra psychologii i wieloletnie doświadczenie w łączeniu terapii opartych na dowodach z najnowszymi osiągnięciami psychologii i medycyny, w tym metod modyfikacji zachowania, takich jak terapia poznawczo-behawioralna (CBT) i dialektyczna terapia behawioralna (DBT). Jego specjalizacje obejmują nadużywanie substancji i uzależnienia behawioralne. Uznawany za wiodącego eksperta w swojej dziedzinie, występował w CNN, MSNBC, The Today Show i iHeart Radio. Hartford Courant opublikował artykuły na temat programów uzależnień, które Michael stworzył dla lokalnych szkół średnich w West Hartford w stanie Connecticut.

Michael Shelby współpracuje z dr Davidem Greenfieldem od 16 lat jako badacz i specjalny doradca w Centrum Uzależnienia od Internetu i Technologii w West Hartford w stanie Connecticut. W Centrum leczy pacjentów z całych Stanów Zjednoczonych z problemów związanych z grami wideo, uzależnieniem od technologii i jej nadużywaniem. Michael Shelby oferuje innowacyjne podejście do leczenia uzależnienia od technologii, które może obejmować problemy z grami komputerowymi, hazardem online, kompulsywnymi zakupami, pornografią i „bezmyślnym surfowaniem”.

Networking to profesjonalna, bezpieczna przestrzeń dla psychologów, która pozwala im zrozumieć własną rolę zawodową i tożsamość. U podstaw strategii networkingu leży potrzeba zmiany orientacji z poczucia braku zasobów i strachu przed nowymi znajomościami na poczucie satysfakcji z wymiany i komunikacji. Jakość życia zawodowego, udana praca i rozwój prywatnej praktyki zależą od nawiązania współpracy międzysektorowej i partnerstw w ramach zawodu psychologa/psychoterapeuty. Podczas wydarzeń networkingowych psychologowie mogą wymieniać się informacjami, pracować nad wspólnymi projektami i ich dalszą realizacją oraz rozwiązywać problemy społeczne.

Michael Shelby chętnie pomaga również w indywidualnych konsultacjach z migrantami. Michael Shelby może doradzić w różnych kwestiach, w tym

depresja i/lub lęk

żałoba

problemy w związkach

fobie

zespół stresu pourazowego

trauma

samookaleczenia

uzależnienia behawioralne (nadużywanie substancji).

Michael Shelby pracuje zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi.

Mówione języki: angielski, rosyjski.

Dzięki wsparciu Fundacji Na Zakrecie w Polsce, w ramach inicjatywy wolontariackiej „Wsparcie interwencyjne dla ukraińskich psychologów/psychoterapeutów w Truimasta” projektu Resource, Michael Shelby jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z kolegami i organizacjami partnerskimi w celu dalszego świadczenia pomocy Ukraińcom.

Aby dołączyć do wydarzeń, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0plw9n2sj7RBYuZi6N4FPOsQFNyfT2tig4Jt8tgadDIYDlg/viewform?usp=sf_link

Spotkania bezpłatne  z psychologiem będą wsparte  przez partnerów w Polsce:

Fundacja Na Zakręcie
Inicjatywa wolontariacka „Wsparcie interwencyjne dla ukraińskich psychologów/psychoterapeutów Trójmiastа «Resource» ” 
Translate »