Warsztaty aktorskie dla Ukraińców w Polsce

Cykl bezpłatnych warsztatów aktorskich dla ukraińskich migrantów mieszkających obecnie w Polsce realizowanych przez
studio Actor’s Group przy wsparciu Fundacji Na Zakręcie.

Szkolenie z aktorstwa ekranowego jest cennym ujściem twórczym dla ukraińskich migrantów dotkniętych kryzysem wojennym na Ukrainie. Aktorzy Burgess Jenkins i Stanislav Portnov ze studia Actor’s Group wierzą w transformacyjną moc aktorstwa ekranowego i chcą pomóc Ukraińcom odzyskać stabilność i zasoby poprzez kreatywność. Dlatego zdecydowali się przyjechać do Polski i poprowadzić te wyjątkowe warsztaty.
Studio Actor’s Group wyszkoliło wielu odnoszących sukcesy studentów, którzy pojawili się w ponad 150 projektach filmowych i telewizyjnych w ciągu ostatnich 15 lat. Szkolenie w zakresie aktorstwa ekranowego jest cennym ujściem twórczym dla ukraińskich migrantów dotkniętych kryzysem wojennym na Ukrainie.

Już w sierpniu rozpoczniemy czterotygodniowy program zanurzający nowicjuszy w sztuce aktorstwa filmowego, wyposażając ich w umiejętności dalszego rozwijania swojego rzemiosła jako hobby lub zawodowo. Udział w nim jest w 100% bezpłatny dla wszystkich uczestników – Ukraińców mieszkających obecnie w Polsce. Realizowany będzie w Gdyni (Trójmiasto), Toruniu i Warszawie.
Czterotygodniowy program zanurza nowicjuszy w sztuce aktorstwa filmowego, wyposażając ich w umiejętności dalszego rozwijania tego rzemiosła jako hobby lub zawodowo.
Szkolenie poprowadzą:
Burgess Jenkins – posiadający ponad 25-letnie zawodowe doświadczenie aktorskie, występował m. in. w Remember the Titans i One Tree Hill
Stanislav Portnov – aktor z ponad 3 letnim doświadczeniem. Praktykuje również jako coach dla biznesu.
Nadzór nad szkoleniem prowadzi Burgess Jenkins. Profesjonalny aktor, grający w filmach od 25 lat. Wystąpił m.in. w produkcjach Remember the Titans, One Tree Hill, Nashville oraz The Young and the Restless. Od ponad 15 lat jest wiodącym instruktorem w renomowanym studiu Actors Group.
Treningi w Warszawie odbywać się będą w terminach: 05.08., 12.08., 19.08. (soboty) od 10:00 do 16:00
>> ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ<<
Treningi w Gdyni odbywać się będą w terminach: 31.07., 02.08., 07.08., 09.08., 14.08., 16.08., 21.08., 23.08. (poniedziałek, środa)
od 13:30 do 16:30
>> ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ<<
 
Przyjdź i zaproś swoich znajomych! Studenci i młodzież w towarzystwie rodziców są mile widziani. Liczba uczestników jest ograniczona!

 

Actors Group jest wspierana przez partnerów w Polsce:
Fundacja Na Zakręcie
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
Konsulat Kultury | Gdyńskie Centrum Kultury
Translate »