MIĘDZYNARODOWA KANCELARIA PRAWNA Morawski & Wspólnicy wsparciem dla Ukraińców

Miło nam poinformować ukraińskich przyjaciół przebywających obecnie w Polsce, że MIĘDZYNARODOWA KANCELARIA PRAWNA Morawski & Wspólnicy została partnerem wspierającym działalność „Fundacji na Zakręcie”.

Od 2006 roku zespół prawników Morawski i Wspólnicy z Morawski & Wspólnicy świadczy pomoc na całym świecie w 6 językach. Prawnicy współpracują z klientami zagranicznymi i zajmują się różnymi projektami międzynarodowymi.

Kancelaria doskonale orientuje się w prawie międzynarodowym, posiada odrębne zespoły, które świadczą usługi prawne w języku angielskim, francuskim i niemieckim. A Dział do pracy z klientami z krajów Europy Wschodniej i Azji Centralnej pracuje również w języku rosyjskim/ukraińskim.

Specjaliści mogą udzielić profesjonalnej porady prawnej, ponieważ doskonale rozumieją i znają specyfikę kulturową, biznesową i prawną różnych krajów.

W ramach specjalnego projektu prawnicy udzielają porad i pomocy wszystkim obywatelom Ukrainy w zakresie otwierania i rejestracji działalności gospodarczej, repatriacji kapitału, wynajmu i zakupu nieruchomości, spraw bankowych, otwierania rachunków, konsultacji podatkowych i pomocy administracyjnej. Pomoc prawna potrzebującym świadczona jest nieodpłatnie dzięki wsparciu organizacji charytatywnej FUNDACJA ZOBACZYĆ JUTRO https://zobaczycjutro.org/.

Ukraińcy mogą znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań odwiedzając stronę internetową kancelarii – blog kancelarii https://morawski.eu/uk/blog-2/:

  • jak założyć przedstawicielstwo (oddział) w Polsce
  • przewagi biznesu w Polsce
  • jak Ukraińcy mogą robić interesy w Polsce
  • prawo do przedsiębiorczości w Polsce dla Ukraińców po 8 kwietnia 2022 r
  • ubezpieczenie biznesowe.

Dodatkowo dla ukraińskich przedsiębiorców został opracowany Przewodnik Relokacja biznesu Polska, który może być kompasem dla migrantów >znajdziesz go tutaj<

Translate »